Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKayıt OlKapıLatest imagesAramaGiriş yap
Anahtar-kelime

Karanlığımdaki Haykırışlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
xXxsTeLLaXxX
Üye

Üye
xXxsTeLLaXxX
--------DeNiZLiRoCk ÜyEsİ OlDuĞuM iÇiN mUtLuYuM-----------------
Kadın
Nerden : ıSd avCıLaR İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey... Lakap : caDu

Başarı Puanı:
Karanlığımdaki Haykırışlar Img_left0/0Karanlığımdaki Haykırışlar Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Karanlığımdaki Haykırışlar Img_left0/0Karanlığımdaki Haykırışlar Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Karanlığımdaki Haykırışlar Vide
MesajKonu: Karanlığımdaki Haykırışlar Karanlığımdaki Haykırışlar Icon_minitime2008-08-10, 10:41 pm

hayatım boyunca bugün 2. kez yaş süzüldü gözlerimden... kalbim dayanamamıştı artık farkındaydım bütün gücünü harcarcasına seni haykırıyordu sadece seni tekrar görmek istiyordu ölecekse eğer seni görmeden ölmeyecekti...Şarkılar boşuna yazılıyordu, Kalbim boşuna haykırıyor Ciğerlerim boşuna sigara dumanıyla boğuluyordu ama hiçbiri kendisine engel olamıyordu ölene kadarda böle gidecekti... ne de olsa sen duymuyordun duysanda duymamazlıktan geliyordun... artık sensizlikten herşeye lanet ediyorum çevremdekilere nefret, en durgun anımda bile en küçük şeyde bile kan kusuyorum... artık kendimi kontrol edemiyorum... bu karanlık we etrafına zarar weren girdabımda hiçbirşeyi dinlemeksizin hiç birşeyi umursamaksızın yıkıp geçiyorum her yeri insanların dostça yaklaşımları bile batıyo artık çok aşırı tepki gösteriyorum... kendimi we onları kaybetmeye başladım artık kayboluyorum karanlığımın en zifiri yerinde... gözlerim açıkmı kapalımı anlamıyorum... senide görememeye başladım artık eğer senide kaybedersem, işte ozaman yaşamam için bi nedenim olmayacak...

Artık olmuyo böyle
Lütfen geri dön
Ne istiyorsan nası istiyorsan öyle olacak
Ama lütfen ölümüme terketme beni
Yoksa gerçekten sonum hiç iyi olmayacak
Hatta şimdiden başladım
Sol bileim kanamaya başladı
2-3. çizik...

artık gözlerim kapanıyor...
elimdeki ****l parçası zemine düşüyor ve kanlar süzülüo kolumdan...
bilincimi kaybediyorum...
Senin geri dönüp halimi görmeni istiyorum...
Beni Affet!

alıntı..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: .::.::.Gothic-Tr.::.::. :: ๘۩ஜGothic Yazı Ve Sözler๘۩ஜ -

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
xXxsTeLLaXxX
Üye
Üye
xXxsTeLLaXxX

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/08/08 Mesaj Sayısı : 670 Nerden : ıSd avCıLaR İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey... Lakap : caDu

Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
MesajKonu: Karanlığımdaki Haykırışlar   Karanlığımdaki Haykırışlar Icon_minitime2008-08-10, 10:41 pm

hayatım boyunca bugün 2. kez yaş süzüldü gözlerimden... kalbim dayanamamıştı artık farkındaydım bütün gücünü harcarcasına seni haykırıyordu sadece seni tekrar görmek istiyordu ölecekse eğer seni görmeden ölmeyecekti...Şarkılar boşuna yazılıyordu, Kalbim boşuna haykırıyor Ciğerlerim boşuna sigara dumanıyla boğuluyordu ama hiçbiri kendisine engel olamıyordu ölene kadarda böle gidecekti... ne de olsa sen duymuyordun duysanda duymamazlıktan geliyordun... artık sensizlikten herşeye lanet ediyorum çevremdekilere nefret, en durgun anımda bile en küçük şeyde bile kan kusuyorum... artık kendimi kontrol edemiyorum... bu karanlık we etrafına zarar weren girdabımda hiçbirşeyi dinlemeksizin hiç birşeyi umursamaksızın yıkıp geçiyorum her yeri insanların dostça yaklaşımları bile batıyo artık çok aşırı tepki gösteriyorum... kendimi we onları kaybetmeye başladım artık kayboluyorum karanlığımın en zifiri yerinde... gözlerim açıkmı kapalımı anlamıyorum... senide görememeye başladım artık eğer senide kaybedersem, işte ozaman yaşamam için bi nedenim olmayacak...

Artık olmuyo böyle
Lütfen geri dön
Ne istiyorsan nası istiyorsan öyle olacak
Ama lütfen ölümüme terketme beni
Yoksa gerçekten sonum hiç iyi olmayacak
Hatta şimdiden başladım
Sol bileim kanamaya başladı
2-3. çizik...

artık gözlerim kapanıyor...
elimdeki ****l parçası zemine düşüyor ve kanlar süzülüo kolumdan...
bilincimi kaybediyorum...
Senin geri dönüp halimi görmeni istiyorum...
Beni Affet!

alıntı..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası