Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKayıt OlKapıLatest imagesAramaGiriş yap
Anahtar-kelime

biras gothic gbi yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
xXxsTeLLaXxX
Üye

Üye
xXxsTeLLaXxX
--------DeNiZLiRoCk ÜyEsİ OlDuĞuM iÇiN mUtLuYuM-----------------
Kadın
Nerden : ıSd avCıLaR İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey... Lakap : caDu

Başarı Puanı:
biras gothic gbi yazı Img_left0/0biras gothic gbi yazı Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Seviye:
biras gothic gbi yazı Vide
MesajKonu: biras gothic gbi yazı biras gothic gbi yazı Icon_minitime2008-08-10, 10:44 pm

Hayattan karamsar olmak.
Kaybetmek bütün eldekilerini teker teker
Şükredemediğin elindekileride kaybetmek
Değerini bilemediğin şeyleri
Sonra dönmesini beklemek
Bir kabusta sanmak kendini
Herşey bir kabus mu cidden?
Yaşam cidden bu kadar acımasız olabilirmi?
Hayattan bu kadar karamsar yaratandan da bir o kadar beklentide olmak
Çabalayacak gücüm kalmadığı sırada hep O'na sığınmak
Ve sığınacak yüzüm kalmadığında küskün bir şekilde ölüme koşmak
İki yüzlülük değil miydi bu?
Bütün herşey benim hatam değil mi?
Evet benim hatam. Biliyorum. Daha iyi bir durumda olabilirdim. Beceremedim. Sevmeyide yaşamayıda beceremedim.
Kendi hayatımı kurmayı bile beceremedim. Yapamadım. Yüzüstü kalmayı beklemiyordumki hiç. Elimden tutar sanıyordum hep. Sarar beni. Hep birlikte oluruz sanıyordum. Kimim kaldı ki sığınacak yaradandan başka. Sığınacak başka kapım kaldımı ki... Çarem yokki. Kendim için çabalayacak gücüm kalmadıki. Güvenmiştim. İnanmıştım. Kendi hayatımı kararttım bu uğurda. Sonuç neydi. Hüsran. Terkediliş. Hayatımın karşılığı bu mu olmalıydı. Bu can yaşarmı ki onsuz. Yaşayabilir mi? Unutsa bile yaşama sığınacak birşeyi kalmadı ki harcadı hepsini uğruna. Kendi yaşamını harcadı. Benim hatam. Hepsi benim hatam. Arkamda bırakacak ailemden başka bişeyim yokki. Gururum yaşamıma engel artık. Aşkım karşısında un ufak olan gururum yaşamım karşısında neden bu kadar güçlü duruyor. Ölsem sevineceğim bir hale nasıl getirebiliyor. Gururla ölmekte ne demek? Ne kadar gururum kaldıki? Hepsini harcadım sanıyordum aşk uğruna. Ama demekki yaşamıma engel olacak kadar varmış. Hala o kadar güçlüymüş. Yaşayamam ki insanlara karşı mahçup bir şekilde. İnsanlara karşı küçük düşecek bir halde. Oysa ne hayallerim vardı. İnsanlık için yararlı birisi olacaktım. Kendimi geliştirecektim. Son şansımdı burası. Ama son şansımıda bir aşk uğruna savurup attım. Artık ölüme aşktır benimkisi. Ölüme ve yaradana kavuşmaktır içimdeki aşk. Aşık olduğum kişiyi yaratan güzelliği görebilmektir artık içimdeki aşk. Asla kırgın bir şekilde değil. Sevinç ve mutlulukla ulaşmaktır aşka. Belki günahkar bir şekilde sonsuza kadar sürecek bir cezayla. Biliyorum seviliyorum. En az O'na karşı olan sevgim kadar seviliyorum. Biliyorum. Ben seviyorum. Ben aşığım. Ve sevdiğime nerede olursa olsun kavuşacağım biliyorum.

biras gothic gbi yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: .::.::.Gothic-Tr.::.::. :: ๘۩ஜGothic Yazı Ve Sözler๘۩ஜ -

biras gothic gbi yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
xXxsTeLLaXxX
Üye
Üye
xXxsTeLLaXxX

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/08/08 Mesaj Sayısı : 670 Nerden : ıSd avCıLaR İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey... Lakap : caDu

Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
MesajKonu: biras gothic gbi yazı   biras gothic gbi yazı Icon_minitime2008-08-10, 10:44 pm

Hayattan karamsar olmak.
Kaybetmek bütün eldekilerini teker teker
Şükredemediğin elindekileride kaybetmek
Değerini bilemediğin şeyleri
Sonra dönmesini beklemek
Bir kabusta sanmak kendini
Herşey bir kabus mu cidden?
Yaşam cidden bu kadar acımasız olabilirmi?
Hayattan bu kadar karamsar yaratandan da bir o kadar beklentide olmak
Çabalayacak gücüm kalmadığı sırada hep O'na sığınmak
Ve sığınacak yüzüm kalmadığında küskün bir şekilde ölüme koşmak
İki yüzlülük değil miydi bu?
Bütün herşey benim hatam değil mi?
Evet benim hatam. Biliyorum. Daha iyi bir durumda olabilirdim. Beceremedim. Sevmeyide yaşamayıda beceremedim.
Kendi hayatımı kurmayı bile beceremedim. Yapamadım. Yüzüstü kalmayı beklemiyordumki hiç. Elimden tutar sanıyordum hep. Sarar beni. Hep birlikte oluruz sanıyordum. Kimim kaldı ki sığınacak yaradandan başka. Sığınacak başka kapım kaldımı ki... Çarem yokki. Kendim için çabalayacak gücüm kalmadıki. Güvenmiştim. İnanmıştım. Kendi hayatımı kararttım bu uğurda. Sonuç neydi. Hüsran. Terkediliş. Hayatımın karşılığı bu mu olmalıydı. Bu can yaşarmı ki onsuz. Yaşayabilir mi? Unutsa bile yaşama sığınacak birşeyi kalmadı ki harcadı hepsini uğruna. Kendi yaşamını harcadı. Benim hatam. Hepsi benim hatam. Arkamda bırakacak ailemden başka bişeyim yokki. Gururum yaşamıma engel artık. Aşkım karşısında un ufak olan gururum yaşamım karşısında neden bu kadar güçlü duruyor. Ölsem sevineceğim bir hale nasıl getirebiliyor. Gururla ölmekte ne demek? Ne kadar gururum kaldıki? Hepsini harcadım sanıyordum aşk uğruna. Ama demekki yaşamıma engel olacak kadar varmış. Hala o kadar güçlüymüş. Yaşayamam ki insanlara karşı mahçup bir şekilde. İnsanlara karşı küçük düşecek bir halde. Oysa ne hayallerim vardı. İnsanlık için yararlı birisi olacaktım. Kendimi geliştirecektim. Son şansımdı burası. Ama son şansımıda bir aşk uğruna savurup attım. Artık ölüme aşktır benimkisi. Ölüme ve yaradana kavuşmaktır içimdeki aşk. Aşık olduğum kişiyi yaratan güzelliği görebilmektir artık içimdeki aşk. Asla kırgın bir şekilde değil. Sevinç ve mutlulukla ulaşmaktır aşka. Belki günahkar bir şekilde sonsuza kadar sürecek bir cezayla. Biliyorum seviliyorum. En az O'na karşı olan sevgim kadar seviliyorum. Biliyorum. Ben seviyorum. Ben aşığım. Ve sevdiğime nerede olursa olsun kavuşacağım biliyorum.

biras gothic gbi yazı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası