Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKayıt OlKapıLatest imagesAramaGiriş yap
Anahtar-kelime

YıLdızlar Elimde Bu Gece...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
nightmare
Süp.Mod

Süp.Mod
nightmare
--------DeNiZLiRoCk ÜyEsİ OlDuĞuM iÇiN mUtLuYuM-----------------
Kadın
Nerden : G.ANTEP İş/Hobiler : hangi 1ni say!m Lakap : P!S!Q0

Başarı Puanı:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left50/50YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (50/50)
Güçlülük:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left80/60YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (80/60)
Seviye:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left60/60YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (60/60)
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Vide
MesajKonu: YıLdızlar Elimde Bu Gece... YıLdızlar Elimde Bu Gece... Icon_minitime2008-08-12, 5:38 pm

üşümek korkutuyor beni..korutuyor ellerimi bu soguk yalnızlık..kulaklarım gözlerimden akan kanlı acı gozyaslarını sonsuz çığlığına dayanamıyor..nefret ediyor dudaklarım benden söylemek istediği hiçbişeyi söyleyemiyor çünkü kanlı gözyaşlarımla boğuldu çığlıklar arasında..nedenmi??tbiki ben…tbiki bu insan dediğim yaşayan ölüler..Akıttığm son damla gözyaşımıda dökerek ayrılıyorum aranızdan..Ruhsuz bi ben katlanabilir ancak dahası değil..zate bu değimli istediğiniz..yaptığım benliğimi bana getirecek dert etmeyin..arkanızdan sze ağlasınlar die bi damla göz yaşı dökmein ardımdan..evet bu bnm kurtuluşum,yokoluşum..
Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: .::.::.Gothic-Tr.::.::. :: ๘۩ஜGothic Yazı Ve Sözler๘۩ஜ -

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
nightmare
Süp.Mod
Süp.Mod
nightmare

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 11/07/08 Mesaj Sayısı : 1261 Nerden : G.ANTEP İş/Hobiler : hangi 1ni say!m Lakap : P!S!Q0

Başarı Puanı:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left50/50YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (50/50)
Güçlülük:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left80/60YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (80/60)
Seviye:
YıLdızlar Elimde Bu Gece... Img_left60/60YıLdızlar Elimde Bu Gece... Empty_bar_bleue  (60/60)
MesajKonu: YıLdızlar Elimde Bu Gece...   YıLdızlar Elimde Bu Gece... Icon_minitime2008-08-12, 5:38 pm

üşümek korkutuyor beni..korutuyor ellerimi bu soguk yalnızlık..kulaklarım gözlerimden akan kanlı acı gozyaslarını sonsuz çığlığına dayanamıyor..nefret ediyor dudaklarım benden söylemek istediği hiçbişeyi söyleyemiyor çünkü kanlı gözyaşlarımla boğuldu çığlıklar arasında..nedenmi??tbiki ben…tbiki bu insan dediğim yaşayan ölüler..Akıttığm son damla gözyaşımıda dökerek ayrılıyorum aranızdan..Ruhsuz bi ben katlanabilir ancak dahası değil..zate bu değimli istediğiniz..yaptığım benliğimi bana getirecek dert etmeyin..arkanızdan sze ağlasınlar die bi damla göz yaşı dökmein ardımdan..evet bu bnm kurtuluşum,yokoluşum..
Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası